Max is 4 jaar!!!!

Hej meiden.

Vandaag hebben we Max's verjaardag geviert. Hij is al weer 4 jaar!!!

We hebben hem vandaag eerst naar 'school' (speelzaal) gebracht zodat wij rustig wat boodschappen voor de taart en de rest konden halen.
Daarna ben ik de taart gaan maken en hebben we het huis versiert.
Om half 3 kwamen mijn schoonouders en heeft mijn man Max opgehaald van 'school'.
Ondertussen begonnen mijn schoonpa en schoonbroertje zijn eerste kado in elkaar te schroeven, de schommel. Ondertussen kwam mijn man met Max thuis. Max snapte er de ballen van wat al dat hout nu was, hihi.
Daarna zijn we met zijn alle naar binnen gegaan en daar lag de hele tafel al vol met kadotjes en naast de bank een heel groot kado! (zie foto's), en (mijn zelf gemaakte) taart! en natuurlijk vrolijke slingers, nou Max was helemaal in de wolken en wist niet met wel kadotje hij eerst moest beginnen, hihi.

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Na de kadotjes, taart en de koffie zijn we pizza gaan halen. En even later zijn mijn schoonouders en schoonbroertje weer naar huis gegaan.
Het was een geslaagt feestje, en Max is super verwent vandaag.

Jammer genoeg kon mijn BB-dinnetje (engelsedrop) en haar famillie er niet bij zijn omdat haar zoontje Jonathan van bijna 6 weken jong in het ziekenhuis ligt met het RS virus. Ik hoop dat hij snel opknapt en weer lekker mee naar huis mag!!

O'ja en even goed nieuws over Sem.
Na de vele gespreken met de huisartsen en de conclusie dat hij 'overactief' is hadden mijn man en ik besloten om het slaapritueel maar eens op de ouderwedse mannier te proberen (nu met een beter gevoel omdat hij niet 'ziek' is), we hebben hem laten huilen totdat hij in slaap viel.Hij heeft ruim een uur gehuild gisteren en zelf in slaap gevallen!! en waarrempel de HELE nacht doorgeslapen! om half 6 heeft hij een flesje gehad en daarna weer heerlijk liggen pitten tot half 8, nou meiden ik heb in maanden niet zo lekker geslapen!
Vanavond hebben we hem weer laten huilen en viel hij zelf na 3kwartier in slaap!!!! WOWIE!! Nu maar hopen dat hij vanacht weer doorslaapt!

Liefs Melanie en de boefjes

447 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mama van een boefje

    gefeliciteerd!
    Hij is goed verwend zeg!
    Leuke foto's hoor.
    Ik hoop dat hij weer lekker heeft door geslapen en dat het vanaf nu steeds beter gaat.
    liefs kim

  • esma

    gefeliciteerd meid!! het is zeker een geslaagd feestje!!!

  • cocorosie

    FELICIFLAPSTAAAAARRRRRT!!!!

    x

  • wish..

    Gefeliciteerd met je "grote"zoon, en die taart!!! Wat knap!!! Wat ziet hij er mooi en lekker uit, de jongens boffen maar met zo'n mama, leuk dat hij zo verwent is... Ik word er gewoon blij van als ik lees dat je weer een beetje nachtrust heb,ik heb het met Mels precies zo gedaan. het is even doorbijten maar het resultaat is heerlijk eindelijk weer een avond/nacht voor jezelf..hou vol hoor...
    Liefs Wilma

  • cida

    wat een prachtventje toch mel. die ogen ik blijf ze bijzonder vinden.
    knuf cida

  • **Mama-van-Damian**

    Van harte gefeliciteerd met Max! En wat is hij verwend zeg, wat een mooie motor! Daar gaat hij vast heel blij mee zijn. Ook een erg leuke foto van Max en Sem samen op de motor.
    En wat fijn voor jullie dat Sem eindelijk een keer doorgeslapen heeft Als het zo wel werkt, dan toch gewoon zo. Iig fijn dat je nou ook weet dat hij niet 'ziek' is. Hopelijk vannacht weer een goede nacht!

    Liefs xx.